Bruslení

Huráááá, tak jsme se konečně dočkali. Minulý týden skončilo plavání a dnes jsme si šli poprvé jako třeťáci zabruslit. Někteří z nás ještě trochu padali, ale bruslit jsme nezapomněli. Moc nám s bruslením, obouváním i převozem věcí opět pomohl pan školník Herodek, za to mu moc děkujeme.Těšíme se na další bruslení, které bude vždy ve středu 4.-5.h jednou za 14 dni. Bruslíme letos s druhou třídou:-)

POZOR: Dnes ještě někteří zapomněli teplé oblečení a rukavice-NUTNÉ.

Na druhém bruslení nám moc pomohla naše Denča, která začala chodit na krasobruslení a udělala obrovské pokroky. A měla nás co učit:-)Děkujeme

Bruslení